Tekne Derisi

Tekne Kumaşı

Suda olmak, teknenizin keyfini çıkarmaktır, üzerinde çalışmak değil. Tutkunuz bu olduğunda, asla ödün vermezsiniz. Güvertede orijinal Sunbrella® döşeme kumaşlarıyla her bir seyahatin keyfini çıkarın. Teknecilerin 50 yılı aşkın bir süredir güvendikleri aynı efsanevi dayanıklılığa sahip güzel, solmaya dirençli, temizlenmesi kolay.

Temel kanvas kumaşlardan, hassas jakarlara kadar Sunbrella, kendinize ait bir görünüm yaratmak için seçilecek binlerce döşeme kumaşına sahiptir. Bu kumaşlar, solmaya dirençli ve temizlenmesi kolay ve hatta küf ve toz kalıntısı gibi sudaki en zorlu lekeleri bile temizlemek için son derece lüks, yumuşak bir dokunuşla suda ömür boyu dayanırlar.

Tekne Derisi

Tekne Derisi ile güneş ışığına karşı dayanıklı alanlar üretin.

Dış Mekan Kumaşı

Türkiye’nin bir numaralı kumaş tedarikçisi olan firmamız özellikle dış mekan kumaşı konusunda aranan adrestir. 30 yıldan uzun süredir deneyimi olan firmamız birçok otel, ofis, hastane ve ev projeleri için kumaş tedariki görevini üstlenmiş ve aldığı bütün bu işleri alnının akıyla halletmiştir.

Dış mekan kumaşından sonra çok tedarik edilenler arasında döşemelik kumaş ürünleri yer almaktadır. Gerek Türkiye gerek yurt dışı için birçok yere kumaş tedariki hizmeti sağlayan firmamız çok geniş bir alana hizmet vermektedir. Yurt içi ve yurt dışında 4 ve 5 yıldızlı birçok otele ve büyük iş merkezlerine hizmet götürmüştür.

Dış Mekan Kumaşı Hizmetler

Firma olarak kendi üretimiz olan kumaşları sizlere tedarik ediyoruz. Ama isterseniz ithalat da yapan firmamız size ithal kumaşlarla hizmet sağlayabilmektedir. Hizmet sağladığımız ürünler arasında halılar, duvar kağıtları, iç ve dış mekan akrilik-dralon kumaşlar, tekneye uygun suni derile, halı aksesuarları, zemin kaplama malzemeleri gibi ürünler bulunur.

Firma olarak her zaman öncelikli olarak müşteri isteklerini hedef alıyoruz. Müşteri ne isterse onu en doğru ve en hızlı şekilde tedarik ediyor ve müşterilerimize ulaştırıyoruz. Tedarik bizim işimiz olabilir ama tek işimiz de tedarik değil. Sizleri siparişlerinizin uygulanması konusunda da hizmet sağlamaktayız.

Özellikle otel işleri konusunda sektörde en iddialı ve en çok tercih edilen firmamız sizlerin de her türlü dış mekan kumaşlarınızı tedarik etmeye ve uygulamaya hazır. Aklınızdaki fikirler aklınızda kalmasın. Bizi arayın ve mekanlarınızı birlikte mükemmelleştirelim.

Yardım ister misiniz?

Sepetiniz boş :(