Hoşgeldiniz,

Otel, Ofis, Hastane ve Ev projelerinde 30 yıldır hizmetinizdeyiz . . 

 ONUR HALI LTD. ŞTİ. 1986 yılında kurulmuş olup, Türkiye’de ve yurtdışında önde gelen 4-5 yıldızlı turizm tesislerine, büyük iş merkezlerine gerek kendi imalatı gerekse ithal halı, duvar kağıdı, iç&dış mekan akrilik-dralon kumaş, tekneye uygun suni deri, halı aksesuarları, zemin kaplama malzemeleri konusunda hem tedarik hem uygulama konusunda hizmet vermektedir. 

1990 yılında 80 kişilik personel ve 27 tecrübeli usta ile Otel dekorasyonuna uygun özellikte alev almaz, özel renk yün axminster, polyamid ve verjli hand tuft yün halı imalatına başlamıştır.

Müşteri istekleri ön planda tutularak projelerin ölçülendirmeaşamasından itibaren renk ve desen seçimine kadar taleplere en uygun şekilde yardımcı olmaktadır.

Otel piyasasında önemli ölçüde pazar payına sahip firmamız büyük-küçük metrajlı projelerde, tecrübeli döşeme ekip ve ekipmanlarıyla kısa sürede, en uygun koşullarda her türlü projelere hizmet vermektedir.

Son yıllarda artan talepler doğrultusunda ürün çeşitlerine duvar kağıdı, dekoratif perde, laminat-lamine parke, lvt, pvc yer kaplamaları ve uygulamalarını da dahil edilmiştir.

Detaylı Katalog İçin  +90 212 227 18 38  Nolu Telefondan Bizi Arayabilirisiniz.

Yardım ister misiniz?

Sepetiniz boş :(