Sınırsız Renk ve Desende Kumaşlar

Ev dekorasyonunda önemli bir unsur olan kumaş ve perde dekorasyonu evin ahengini, havasını ve estetiğini etkiler.

Döşemelik kumaş arayan müşterilerimiz için stoklarımızı geniş tutuyoruz. Kumaş çeşitlerimiz nubuk kumaş, düz ve desenli şönil kumaş çeşitleri, dış mekan kumaşı, iç mekân kumaşları döşemelik kumaş, keten kumaşlar, şark odası için uzun ömürlü goblen kumaşlar, minder kumaşları, koltuk kılıfı kumaşları, koltuk kumaşları, berjer kumaşlar, perdelik seçkin markalardan oluşan kumaşlar, tekne derisi çeşitleri firmamız tarafından toptan perakende satış ve proje uygulama hizmeti konseptiyle hizmetinize sunulmaktadır. Firmamızın kumaş yelpazesi son derece geniştir ve hayalinizdeki renk ve desenler bulunmaktadır.

Profesyonel Kumaş Dekorasyon

Ev dekorasyonunda önemli bir unsur olan kumaş ve perde dekorasyonu evin ahengini, havasını ve estetiğini etkiler. İlham verici mekânlarda yaşamın konforu da yüksek olur. Küçük dokunuşlar büyük etkilere yol açar. Yaşadığınız mekânlarda hava değişimine ihtiyacınız olduğunda ve konu kumaş dekorasyonu ise, mutlaka firmamızla iletişime geçin. Sizlere döşemelik kumaş, dış mekân kumaşı iç 6mekân kumaşı, koltuk takımları ve perdeler konusunda profesyonel çözümler sunalım. Tekneniz için tekne derisi, suni ve orijinal tekne derisi çeşitleri ile hizmet vermekteyiz.

Sunmuş olduğumuz her bir parça üründe aynı kaliteyi korumaya çalışıyoruz. Üretmiş olduğumuz ürünler kullanım alanları gereği yağmur, toz ve güneş gibi birçok dış etkene maruz kalmaktadır. Bu nedenle normal döşemeliklere oranla daha hızlı yıpranmaktadır. Ancak kaliteli olan ürünlerin kullanım ömürleri daha uzun olmaktadır.

 

Yardım ister misiniz?

Sepetiniz boş :(