Otel Hastane ve Ofis Döşeme Uygulamaları

Otel hastane ev ve ofislerin iç ve dış mekân kumaşı projelerinde 30 aşkın süredir profesyonel çözümler sunan bir firma olarak, tüm döşemelik kumaş projelerinizi ve tekne derisi projelerinizi titizlikle hayata geçiriyoruz. Profesyonel kumaş kesim ve dikim ustalarımız büyük projeler olan okul hastane ve büyük çaplı işletmelerinizde hayata geçirmek istediğiniz kumaş dekorasyon fikirlerinizi hayata geçirme konusunda çözüm ortağınız oluyoruz. 30 yıldır binlerce ev ofis ve büyük çaplı işletmelerin, kumaş-dekorasyon projelerini başarı ile gerçekleştirdik. Firmamızın bünyesinde suni deri, duvar kâğıdı, akrilik, zemin kaplama ürünleri ve halı aksesuarları bulunmaktadır.

Bol çeşit Kumaş

Uzun yıllardır kumaş sektöründe hizmet veriyor olmamız nedeni ile tüm kumaş projelerinizi karşılayabilmekteyiz. Bunun için gerekli olan malzeme, iş gücü, tasarım ekibi ve montaj malzemelerine sahibiz. Size kalan sadece deseni, rengi ve biçimi hayal etmektir, biz de bunu eşsiz kumaşlarımızla gerçeğe dönüştürüyoruz. Firmamızın hizmet yelpazesinde dış mekân kumaş projelerinin yanı sıra, döşemelik kumaş ve tekne derisi projeleri de var.

Tüm bu kumaş çeşitlerinde aynı standartlarda üretim yapıyoruz. Özellikle kaliteli ürünler üretmek konusunda hep aynı çizgide devam ediyoruz. Dış mekan kumaşı kullanıldıkları alanlarda yağmur, toz ve güneş gibi birçok farklı dış etkiye maruz kalabilmekte ve kolaylıkla deforme olabilmektedir. Ancak kaliteli olarak üretilen kumaşların kullanım ömürleri daha uzun olmaktadır.

Yardım ister misiniz?

Sepetiniz boş :(